wtorek, 28 grudnia 2010

Fotoalbum...

Przedstawiam Wam prezent jaki otrzymali Dziadkowie od Nas w te Święta. Jest to jednocześnie takie małe fotograficzne podsumowanie mijającego roku (w zasadzie to pół roku, bo mniej wiecej od urodzenia Szymona).

Nie ukrywam, że pomysł na prezent i inspirację do działania znalazłem na blogu Ani Różnickiej :)

***

***

6 komentarzy:

Basia Zachwieja pisze...

Piękny albumik :)

Ivona Bałdyga pisze...

Pięknie wyszło, na prawdę podziwiam..
Z takiego prezentu Dziadkowie pewnie zachwyceni:)

www.iwonabaldyga.pl

Anna Różnicka pisze...

Byłam tu wczoraj ale chyba nie udało się zamieścić komentarza :/

Pięknie wyszedł Ci ten album! Świetnie poskładany o zdjęciach nie wspomnę. Mam nadzieję, że również jesteś zadowolony z jakości wykonania. Mam również nadzieję, że obdarowani byli zachwyceni ;) Pozdrawiam

MacieK pisze...

Dziękuję bardzo! :)

Te zdjęcia tego nie oddają (skopałem chyba BB przy "reprodukcji"), ale album jest na prawdę pierwszej jakości. Panowie/panie z najlepszefoto.pl odwalają przy tym produkcie kawał dobrej roboty. Idealne kolory jak u siebie na komputerze, jasność, przejścia tonalne... wszystko. Jedyne do czego mógłbym się czepić to to, że nie potrafią się konkretnie określić co do tego bezpiecznego obaszaru przy projektowaniu. Przy tej składance na molo w projekcie marginesy były równe - tu już nie :( Dziadkowie oczywiście zachwyceni :)

Aniu, jeszcze co do komentarza to blogspot jest pod tym względem dziwny, czasem jak u kogoś zostawiam komentarz to musze potwierdzać po kilka razy... No i przy okazji dzięki za podsunięcie pomysłu :)

agaw pisze...

Wygląda super, przesyłam najlepsze noworoczne życzenia!
www.agawphotography.com

Marcelina pisze...

Fotoalbum jest prześwietny, ogólnie rzecz biorąc jest to bardzo fajna sprawa, lepsza niż tradycyjny albom ze zdjęciami :)